vesti24.mk
ЗАБАВА

ШОКАНТНО ВИДЕО: Погледнете како обезбедувањето замолчи новинарка да постави прашање!

ECA

Човек од обезбедувањето замолчи новинарка кој сакаше да му постави прашање на претседателот на Украина, Петро Порошенко.

Погледнете го шокантното видео.

Видео: Мотика

извор:курир.мк

Loading...

Related posts