vesti24.mk
ЖИВОТЕН СТИЛ ЗАБАВА

Ѕирнете во домот на Лепа Брена: Еве каде живее балканската кралица (ГАЛЕРИЈА)

ECA

Далеку од градскиот метеж во елитна населба недалеку од Белград се наоѓа домот на Лепа Брена и нејзиниот сопруг Боба Живојиновиќ.

Заедно одлучувале за секој детал во домот од најголем па се до најмал. Внимателно го одбрале секое парче намештај во дневната соба бидејќи тоа е место каде, како што велат поминуваат најмногу време со своето семејство и пријатели.

За изборот околу кујната била задолжена само Брена. Но затоа одлуката како ќе изгледа дворот паднала на двајцата. Делот околу базенот, летната кујна, надворешниот дневниот престој се е дело на брачниот пар.

Во продолжение погледнете каде живее познатата пејачка:

Loading…
Loading...

Related posts