vesti24.mk
ЗАБАВА

Ѕирнете во најлуксузната вила на тркала: Кревет во спалната соба е неверојатен, а балкон се појавува за секунда (видео)

ECA

Elemment Palazzo е луксузна куќа на тркала која има се што и еден раскошен дом.

Балконот со притискање на копче се расклопува на кровот од камионот, а внатре е и луксузна спална соба со џиновски кревет.

Кога е во движење, куќата на тркала може да оди со брзина од 144 километри на час, а исто така е дизајнирана за да може да се движи и по непристапен терен.

Луксузната куќа на тркала е усовршена до најситните детали.

извор:македонијаденес

This Luxury Motorhome Looks Insane

It even has a pop-up roof terrace! 🚐🙌

Posted by LADbible on Tuesday, 18 July 2017

Loading...

Related posts