Uncategorized

Јана вака изгледа на црвениот тепих пред Евровизија. ВИДЕО:

ECA
Пред официално започнување на Евровизија 2017 вчера се направи прата проба во Киев.

Натпреварувачите прошета по црвениот тепих по повод официално отварање на настапот.

Нашата пеачка Јана се појави во зелен долг фустан, еве видео од нејзиното појавување на црвениот тепих и кратко итервју:

Бидете секогаш во тек со новите содржини на Вести24 . Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

Loading...