vesti24.mk
ЗАБАВА

Ја проколнуваат сите мајки: Две годишно детенце испадна од автомобилот среде улица- а тоа што го направи мајката е ужасно (ВИДЕО)

ECA

Шокантни сцени сними една камера од автомобил во американската сојузна држава Минесоти во понеделникот утрото.

На видеото е покажан автомобил кој се движи, а од него во еден момент паѓа дете на двегодишна возраст кое испаднало од автомобилот на својата мајка додека се возело.

-Да не се случеше пред мене немаше никогаш да верувам, напиша возачот чија камера го снимила целиот настан.

Тој одма го запрел својот автомобил како би му помогнал на детето, додека неговата мајка продолжила да вози.

За среќа бебето помина без никакви повреди, а жената подоцна се вратила по своето дете.

Полицијата го расчистува целиот случај и проверува како детето само успеало да ја отвори врата иако мајката тврди дека било заврзано со појас.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts