Uncategorized

Ја силуваа жена ми во живо: Сопругот ќе го тужи шоуто „Парови“

ECA
Андреј Лахарнер, невенчаниот сопруг на учесничката во реалното шоу „Парови“, Мирела Лапановиќ останал во шок од сцените каде што неговата сакана има сексуален однос со учесникот Милутин Радосавлевиќ и најавува тужба против продукцијата.

Тој вели дека е повреден, но дека не е лут на Мирела, бидејќи е сигурен дека таа била приморана на секс. Планира да го тужи Милутин, како и продукцијата, бидејќи смета дека неговата жена била дрогирана за време на сексот со Радосавлевиќ.

– Во план сум да поднесам тужба против Милутин за силување на мојата девојка. Јас сум убеден дека тој сексуален чин бил против нејзина волја и дека таа не била свесна. Таа утредента зборуваше дека не се сеќава на ништо од тоа. Дури кога беше вклучена „скриената“ камера, таа сфати дека тоа навистина се случило и почна да плаче. Не ја обвинувам неа за тоа што се случи. Ништо не ѝ забележувам.

https://youtu.be/ojTCK-uXN64

Милутин ја искористи. Тој беше свесен што се случува, штом утредента се фалеше дека имал секс со Мирела и дека е добра во кревет. Ќе го тужам поради тоа. Повреден сум бидејќи Мирела спиеше со друг, но не сум ѝ лут – изјавил за српскиот весник „Ало“ повредениот дечко на атрактивната Словенка, пишува Денешен.

 

Loading...