vesti24.mk
ЗАБАВА

Љубов моја, стигнав и ти праќам селфи, ми фалиш најмногу (ФОТО)

ECA

„Селфито“ на оваа девојка стана вистински хит на социјалните мрежи. Откако пристигнала во хотелот во кој требало да престојува поради работни обврски, решила да му прати фотографија на својот сопруг.

Откако ја пратила фотографијата и му кажала на сопругот дека стигнала и би сакала тој да е до неа, заборавила на еден „мал детал, дека позади неа има огледало, па веројатно забележала откако ја пратила фотката.

Што се случило после ова не знаеме, само можеме да претпоставиме.

Погледнете ја фотографијата подолу, ќе ви стане јасно.

Loading...

Related posts