vesti24.mk
ЗАБАВА

Љупка од Струмица претера со провокативниот фустан за Нова година

ECA

Струмичанката Љупка Митрова е една од најпопуларните Македонки на социјалната мрежа Инстаграм. Таа има скоро 100 илјади фанови.

Со нејзиното момче Спејко привлекуваат големо внимание каде и да се појават.

Таа објави неколку фотографии позирајќи во својот фустан кој го одбрала за дочек на Новата година.

Можеби и малку претерала. Во продолжение погледнете ги фотките, па сами оценете.

Девојката на Дарко Спејко го крена фустанот на сред улица и имаше што да покаже

Кумановчанецот Дарко Спејко кој беше победник во познатот шоу „Големиот брат“ и познатата блогерка од струмица Љупка Митрова од неодамна се во врска и нивните јавни љубовни изјави не престануваат.

View this post on Instagram

@spejko ❤️

A post shared by Ljupka Mitrova (@ljupka_mitrova) on

Откако јавно ја обелоденија врската, речиси на секоја фотка на Инстаграм тие искажуваат њубов.

Љупка е една од најследените Македонки на социјалната мрежа Инстаграм и секој момент го користи да објави нова фотографија од неа или заедничка со своето момче.

https://www.instagram.com/p/Bbo-pDZlR5L/

Овој пат објави фотографија од сред улица со кренат фустан каде што ги покажа своите голи нозе.

Веројатно на Спејко сево ова не му смета, туку напротив се гордее со својата девојка,

Подолу можете да ја погледнете фотографијата.

Loading...

Related posts