vesti24.mk
ЗАБАВА

Ќе ве полазат морници и ќе ги осудите родителите: Детенце ставено во легло на змии кои ги допираше со голи раце (ВИДЕО)

ECA

Мало детенце кое најверојатно не се плаши од ништо влезе во легло на змии и ги фаќаше со раце.

Остра осуда пристигна од корисниците на социјалните мрежи, а родителите се правдаат дека детето уживало.

Дури, објаснуваат, дека кога го тргнале бебето, тоа плачело.

Погледнете во продолжение…

извор:курир.мк

Loading...

Related posts