vesti24.mk
ЗАБАВА

Ќе ви се заледи крвта од вените: Хорор-местенки од „Ноќ на вештерките“ кои ги преплашија овие луѓе (ВИДЕО)

ECA

Ќе ви биде тешко да го изгледате ова видео, а замислете како ќе ви биде да ви се случеше ова на вас.

Ова е компилација од хорор местенки кои беа направени на овогодинешната, веќе измината „Ноќ на вешетерките“ од која многу луѓе останаа без здив, преплашени.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts