vesti24.mk
ЗАБАВА

Ќе им се слоши и на најхрабрите: Ова се најлудите ролеркостери на светот (ВИДЕО)

ECA

Ако сте вљубеници во луда забава и адреналин овие ролеркостери ќе ве воодушеват.

Сепак колку и да мислите дека сте храбри, ќе ви се слоши кога ќе се качите на било кој од нив.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts