ЗАБАВА

Ќе ви го помати умот: Се соблече снаата на Новак Ѓоковиќ (ФОТО)

ECA

Девојката на најмалиот брат на Новак Ѓоковиќ ги запали социјалните мрежи откако објави провокативни фотографии во бикини.

Младата Тијана Ралиќ која е девојка на најмалиот брат на тенисерот Ѓоковиќ овие топли денови се одлучи да ги помине во Турција каде што ужива со своето момче.

Снаата на тенисерот на својот Инстаграм профил објави фотографии како ужива на убавото време, плажа и базен, а медиумите не чекаа многу па имаа полни раце работа, погледнете и зошто.

https://www.instagram.com/p/BXP-sSvFGSD/

I need vitamin sea 🐬🏝⛱

A post shared by Tијана Ралић (@tijanaaar) on

извор:курир.мк

Loading...

Related posts