ВЕСТИ ЦРНА ХРОНИКА

Ќе ви излета срцето: Мотоциклист леташе неколку метри и падна директно на глава, еве ја неговата состојба (ВИДЕО)

ECA

Видеото кое го потресе светот е направено во Сингапур, откако мотоциклист по удар во автомобил падна директно на главата.

На снимката се гледа дека возачот на мотор удира во багажник од автомобил кој е паркиран на автопат, а од ударот јасно се гледа дека возачот лета и до неколку метри и паѓа директно на глава.

Според полицијата возачот на моторот (24) и возачот на автомобилот (21) се хоспитализирани и двајцата имаат повреди.

извор:курир

Loading...

Related posts