ЗАБАВА

Ќерката на Гоца Божиновска не прекинува да провоцира

ECA

Јелена Вучковиќ по кој знае кој пат, на машките им приреди вистинско доживување.
По серијата селфиња на кои позираше во кревет во долен веш, во неочекувано провокативна поза, Јелена повторно ја распламна фантазијата кај машките.За разлика од минатиот пат кога повеќе се разголи, овој пат, ќерката на Гоца Божиновска позираше во минијатурно фустанче во кое, под чипката надѕираа нејзините бујни гради.
Да биде работата уште поинтригантна, веќе краткото фустанче на Јелена се подигна толку, што едвај го прекри меѓуножјето, а раката ја наместо на незгодно место…

извор:репортер

Loading...

Related posts