vesti24.mk
ЗАБАВА

Ѝ го хакнале мобилниот телефон: На интернет кружат 18+ фотографии од спортска новинарка

ECA

Американската спортска новинарка е последната жртва на хакери, кои ги објавиле нејзините приватни фотографии на интернет.

Тејлор Матис на фотографиите е потполно гола, а наводно хакерите пронашле и нејзино видео кое сепак не е пуштено во јавноста.

https://instagram.com/p/Bbpiuk-AEUT/?utm_source=ig_embed

Спортската новинарка која е ѕвезда на социјалните мрежи, најчесто известува за NBA и MLB. За своите голи фотографии, кои можете да ги погледнете овде, сè уште не се огласила.

https://instagram.com/p/BfvyM31gJge/?utm_source=ig_embed

Инаку, нејзиниот Инстаграм профил на кој има над 62 илјади следбеници, исто така изобилува со провокативни кадри кои можете да ги погледнете во продолжение

https://instagram.com/p/Beg3k–ANr6/?utm_source=ig_embed

https://instagram.com/p/BfQ4dJeAJNy/?utm_source=ig_embed

https://instagram.com/p/Be0krscAW8L/?utm_source=ig_embed

https://instagram.com/p/BeBhx_kgFdL/?utm_source=ig_embed

извор:точка.ком.мк

Loading...

Related posts