Uncategorized

15-годишната ќерка на Синди Крафорд во мини фустан во Лос Анџелес

ECA
Крушата под круша паѓа, 15 годишниот модел ќерката на славната манекенка Синди Крафорд е новото лице на парфемот Daisy Marc Jacobs.

Долгоногата убавица присуствуваше на промотивен настан во Лос Анџелес.
Каја Гербер се појави во мини фустан со долги ракави од колекцијата пролет/лето 2017 на Марк Џејкобс и металик сандали.

Вчера беше објавено дека таа е и новото лице на модниот бренд Penshoppe.

Loading...