vesti24.mk
Uncategorized

30 кратки фризури одбравме за топлите денови

ECA

Ако имате доволно храброст можете да бирате од галерија некоја фризура кој што мислите дека е идеална фризура за вас.

А доколку сакате да бидете и во тренд, закажете кај својот фризер и одберете една од предложените фризури.

Бидете секогаш во тек со новите содржини на Вести24 . Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

Loading...