vesti24.mk
Uncategorized

5 елегантни фустанчиња од Х&М за летни дотерувања во Во движење!

ECA
5 прекрасни модели на фустанчиња најдовме во новата колекција на Х&М. За оние кои ја сакаат романтичната тантела, сега имаат можност да направат супер избор. За оние пак, кои го преферираат цветниот принт, ваквите фустанчиња сега се со мини должина и со нагласен струк. Црвената боја и понатаму останува доминантна кога се во прашање елегантните модни изгледи.

Проверете ги во продолжение нашите 5 фаворити за летни дотерувања.

романтично бело фустанче од чипка
романтично бело фустанче од чипка
розово чипкасто фустанче во принцеза стил
мини фустанче со нагласен струк

 

црвен макси фустан
елегантно фустанче со цветен принт

makmoda

Loading...