vesti24.mk
ЗАБАВА

Анастасија Ражнатовиќ пред пластичните операции: Разликата е драстична

ECA

Анастасија, ќерката на фолк пејачката Цеца Ражнатовиќ, израсна во вистинска убавица која го одзема здивот каде и да се појави, пишува магазинот Глоси.

Сепак, на нејзиното лице се видливи промени во однос на изгледот кој го имала пред неколку години.

Иако и тогаш можеше да се пофали со совршена убавина, Анастасија реши своето лице дополнително да го разубави, па си направи неколку помали естетски зафати, а она што секако не може да помине незабележано се виднот пополните усни на Анастасија.

Иако многумина сметаат дека ваквите промени не и биле потребни, сепак има и такви на кои „новиот“ изглед на Анастасија повеќе им се допаѓа.

Loading...

Related posts