vesti24.mk

Author : admin

Uncategorized

Заев вели дека јас им простив но пред законот ќе … (ВИДЕО)

admin
За случувањата во парламентот, Заев очекува дека секој за кого постојат докази дека учествувал во нападите, дали како организатор, дали како инспиратор или како директен...
Uncategorized

Брилијантна игра на македонската тенисерска гордост- Лина Ѓорческа игра меч за финале!

admin
Македонската гордост, нашата најдобра тенисерка повторно покажа добра партија во четвртфиналниот натпревар на турнирот во Рим. Најпрво, Лина одигра совршено во натпреварот против Романката Дуча,...
Uncategorized

Познатиот спортски коментатор во солзи: За роденден ја загуби сопругата

admin
Катарина Берман, сопругата на познатиот американски спортски коментатор, Крис Берман, почина во страшна сообраќајна несреќа, која се случила недалеку од нивниот семеен дом. Од засега...
Uncategorized

Најдобра диета која ги воодушеви докторите

admin
Факт е дека не е можно да се изгуби вишокот на сало од стомакот без намалување на вкупните телесни масти. Обемните истражувања покажале дека она...
Uncategorized

КОНЕЧНО ОБЕЛОДЕНЕТО: Овој познат македонски водител е банкарот во „Се или нешто“! (фото)

admin
Секој работен ден имате прилика да го гледате познатиот квиз Се или нешто на Сител телевиизја. Иако многу од натпреварувачите се трудеа да го земат...
Uncategorized

3 хороскопски знаци кои важат за попаметни од сите останати

admin
Во хороскопот секогаш ги бараме најдобрите љубовници, најверните или најзлобните знаци, но дали некогаш сте се запрашале кои од нив се најпаметни? За најпаметни знаци...
Uncategorized

Александра Накова се разведе, а сега ужива на романтичен состанок во кино со новото момче! (фото)

admin
Неодамна во медиумите осамна информацијата дека манекенката Александра Накова по две години брак се разведе од младиот кошаркар Никола Гајдаџиев. Парот ја има ќерката Леа....
Uncategorized

Ново изненадување: Бурческа запросена на сред Евровизија (ВИДЕО)

admin
Иако нејзиниот приватен живот се чува во тајност, Јана Бурческа, јавно пред цел аудиториум му кажа „да“ на нејзиното досегашно момче, гитаристот Александар Филиповски. Водителите...
Uncategorized

ШТО ЛИ ПРАВЕЛЕ САМИ ВО СОБА: Атрактивната ќерка на Топалко фатена во кревет со познат пејач (ВИДЕО)

admin
Хелена и Милан уловени во љубовни сцени. Преубавата Хелена Топаловиќ, ќерката на познатиот пејач Милан Топаловиќ-Толалко, ја доби главната улога во спотот на новата песна...