vesti24.mk

Author : Ferad Aruc

ВЕСТИ МАКЕДОНИЈА

Неверојатен скандал во Охрид: Незаконски откопан гроб на градските гробишта, политичарка од СДСМ сакала да го присвои?

Ferad Aruc
Локалниот портал „Охрид 1“, викендов јави за неверојатен случај од градските гробишта во Охрид, каде според нивни информации бил откопан гроб за да се провери дали...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Љубовен хороскоп за 2018 година

Ferad Aruc
Оваа година љубовта е во воздухот, се раѓаат нови романси, старите љубови зајакнуваат, а лошите односи засекогаш заминуваат од животот. Ова е љубовниот хороскоп за...