vesti24.mk
ЖИВОТ

Беше секс – бомба, а денеска е жив костур: Анорексијата ја уништи славната актерка

ECA
Тара Рид (41) пред неколку години беше вистинска секс – бомба, но од тогаш драстично го промени својот изглед. Актерката се претвори во жив костур.

Тара некогаш беше привлечна русокоса, а денеска нема ни 50 килограми. Актерката изгледа ужасно, а во Холивуд ја нарекуваат жив труп.

Таа направи низа неуспешни пластични операции, имаше проблеми со анорексијата, поради што денеска изгледа вака.

Тара е сликана при одење на вечера, а нејзиното издание многумина згрози. Се чини дека никогаш не била толку слаба.

Loading...

Related posts