vesti24.mk
ЉУБОВ И СЕКС

Без срам: Музички спотови кои се граничат со порнографија (ВИДЕО)

ECA

Додека некои изведувачи се спремни да покажат само разголени девојки кои играат во ритамот на песната, други биле толку храбри што наместо музички спот претставиле порно видео.

Tyga – Make It Nasty

“Обично” хип хоп видео со многу повеќе акција и бизарни сцени со мажи во костими и секс кукли.

“Обично” хип хоп видео со многу повеќе акција и бизарни сцени со мажи во костими и секс кукли.

 

Rammstein – Pussy

Иако целиот спот е шокантно експлицитен, дури и за познатиот германски бенд, крајот на видеото е чиста порнографија.

INS – Loveheadshot

Гола девојка во кревет која ништо не препушта на фантазијата.

Sunshine – Arnprior

Видеоспот кој изобилува со крупни кадри од сексуални работнички.

My Darkest Days – Casual Sex

Освен бројни голи жени, во спотот се појавува и легендата во порно индустријата – Рон Џереми.

Jadakiss – Knock Yourself Out

За потребите на видеото, раперот се сместил во кревет со неколку голи жени кои “не можат да му одолеат”.

Loading...

Related posts