ЗАБАВА

Бомба во петтата деценија: Водителката на Дневник се соблече во бикини

ECA
Убавата водителка на „Дневник“ на радио телевизија Србија, 49-годишната Ивона Пантелиќ одмора на Копаоник. Таа за своите фанови на друштвените мрежи објавил фотографија во костим за капење.

Изгледа одлично, уверете се и сами:

Buć buć #letonakopu #mkresort #kopaonik

A post shared by Ivona Pantelic (@ivonapantelic) on

извор: пресс24

Loading...

Related posts