ЗАБАВА

Дара Бубамара има и секс видео со фудбалер?

ECA

Освен голите фотографии, пејачката Дара Бубамара има и порно снимка која станала хит помеѓу фудбалерите!

Пејачката летово во Германија го снимила сексот со еден млад спортист, а тоа видео со денови кружи помеѓу играчите.

Снимката, пишува Информер, на своите соиграчи ја покжал српски репрезентативец кој бил во тајна врска со Дара. Тие двајца летово биле во врска, а Дара на својот сопруг го лажела дека иде на настапи, а односно се гледала со фудбалерот во некој мал германски град. Тогаш и снимката била направена.

За да работата била полоша, младиот фудбалер експлицинтното видео со пејачката на колегите од Црна Гора кои моментално играат во странство. Снимката ја препратил и на своите соиграчи, за да се пофали, па сега многу луѓе имаат прилика да ги видата секс игрите на Дара Бубамара. Од друга страна, пејачката моментално ужива во Цирих каде по настапите се опушта со шопинг.

извор:сител

Loading...

Related posts