vesti24.mk
ЗАБАВА

Дара Бубамара – пејачката се поднови со „ѕвер“ вреден цело богатство (ФОТО)

ECA

Популарната пејачка Дара Бубамара се повеќе сака да ужива во луксузните автомобили, а доказ е нејзината преполна гаража и возен парк.

Откако пред две недели направи спектакуларен концерт во Белград реши да го „батали“ своето Порше и ова лето да се поднови со Мерцедес кабриолет.

Овој луксузен автомобил пејачката веднаш го проба по белградските улици, а видеата и фотографиите ги сподели со фановите, погледнете.

View this post on Instagram

😀😀😀🚗🚗🎉💋💋💪

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

Loading...

Related posts