ВЕСТИ ЦРНА ХРОНИКА

Деветнаесетгодишник од Струмица силувал малолетно девојче

ECA

Струмичанец вчера пријавил во полиција дека истиот ден Д.А.(19) од Струмица во неговата куќа извршил полов напад врз неговата 13- годишна ќерка.

Истиот ден во 09.35 часот, 13-годишното девојче било пријавено за исчезнато, затоа што, како што на 10 август околу 23.30 часот го напуштило домот.

Loading...

Related posts