vesti24.mk
ЗАБАВА

Девојка приредила замка на својот сакан: гледајте што се случува (ВИДЕО)

ECA

Девојката Јохана се сомневала од интерсот на својот дечко пред свадбата и сакала да тестира лојалноста со помош на екишата To Catch a Cheater од Мексико.

Јохана дојде до степен да полуди по настаните што се случија пред неговите очи. Погледнете видеото:

 

Loading...

Related posts