vesti24.mk
ЗАБАВА

Девојка сред бел ден прошета низ Нови Сад во танга

ECA
На Фејсбук страницата „НСУ – Во живо од новосадските улици“ осамна фотографија на девојка која прошетала низ градот во танга и тоа дење.

Нејзиниот идентитет не е познат.

Членовите на групата веднаш почнаа со коментари и претпоставки дека се работи за поранешна учесничка на контроверзното ТВ шоу „Парови”, но сето тоа се само шпекулации.

извор: а1он

Loading...

Related posts