vesti24.mk
ЗАБАВА

Девојката на Манасков се сликаше само по гаќички

ECA

Викторија Луческа од Прилеп, поранешната девојката на ракометарот Дејан Манасков, изненади со нова фотосесија. Таа објави фотографии на која е само по гаќички, а снимањето било во Турција. По раскинувањето, Викторија на социјалните мрежи јавно објавуваше дека страда по раскината врска, но тоа не ја спречи да продолжи да ја гради манекенската кариера.

извор:репортер

Loading...

Related posts