ЗАБАВА

Девојки се забавуваат на даска за сурфање, не се свесни каков морски ѕвер има под нив!

ECA

Кели и Џесика веслаа на даската во Јужна Калифорнија, а во еден момент под нив во водата кружеа пет бели ајкули. Иако знаеја дека е опасна ситуацијата, тие продолжија со своите активности во наредните неколку минути. извор:сителтв

Loading...

Related posts