vesti24.mk
КУЈНА

До сега погрешно сме ги правеле палачинките

ECA
Низ социјалните мрежи деновиве се споделува едно видео кое покажува нов начин за печење на палачинки.
Потребно е многу време да направите поголема количина, а чинијата брзо ќе остане празна.

Палачинките некој ги јаде со крем или џем, друг сака солени палачинки.

Низ социјалните мрежи деновиве се споделува едно видео кое покажува нов начин за печење на палачинки.

Се е исто, освен еден мал детал. Свртете го тавчето.

Loading...

Related posts