vesti24.mk
МОДА

Едноставно, брзо и тренди: 4 модели на фустани и здолништа од една машка кошула (видео)

ECA
Ние жените сме комплексни суштества, колку и да имаме облека во плакарот, секогаш ќе ни доаѓа да кажеме: немам што да облечам. Во такви кризни моменти, кога веќе ќе ве обземе нервоза од купот алишта што веќе сте ги пробале и не ви се допаѓаат, сетете се на овој добар трик – позајмете ја кошулата од вашето момче, брат или пријател и претворете ја во елегантно, шик и уникатно парче облека во кое сите ќе ве забележат.

Погледнете го видеото и научете како да направите сладок и флертувачки фустан, забавен фустан со еден ракав, секси фустан со голема панделка одзади и миди здолниште.

makedonijadenes

Loading...

Related posts