Uncategorized

Едвај го извадиле од водата – драма синоќа во Охрид

ECA

Страшна несреќа во Охрид, во 03 часот и 30 минути со возило на Итна медицинска помош, во болницата „Св.Еразмо“, со повреди на главата бил донесен40-годишниот Г.С. од Охрид.

Полицијата информира дека повредениот бил донесен од непознати лица кои кажале дека биле со кајчиња во водите на Охридското  Езеро, при што Г.С. паднал и се здобил со повреди.

Се преземаат мерки за  целосно расчистување на случајот.

извор: максим

 

Loading...

Related posts