vesti24.mk
ЖИВОТ ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Ерика Греј е бразилската секс бомба која на Инстаграм има речиси милион и пол следбеници.

ECA

Убавата русокоса се занимава со моделинг и фитнес, а на многу секси начин го промовира здравиот живот. Следбениците на оваа манекенка се воодушевени од нејзиниот изглед и постојано ја опсипуваат со комплименти во коментари.

Освен во моделингот и фитнесот, оваа атрактивна Бразилка ужива и во брзото возење и мотоциклите. Неодамна, таа ги изненадила своите обожаватели со жешко видео на кое позира на мотоцикл и никого не оставила рамнодушна.

Loading...

Related posts