vesti24.mk
Uncategorized

Фчерашни новости: Еве што последни ќе дознаете неделава на најгледаната хумористична емисија

ECA

Следува уште една епизода на најгледаната хумористична емисија „Фчерашни новости“. Гледајте ја епизодата 26 оваа недела од 20 часот на Телма и во живо на „Фесјбук“.

Еве што последни ќе дознаете неделава:

Додека ги чекате новите пародични вести, во тек е игра на нивната страница на „Фејсбук“, каде најсреќните и вистински фанови на „Фчерашни новости“ си добиваат подарок.

Loading...

Related posts