vesti24.mk
ЗАБАВА

(ФОТО) Бизнисменката што му го сврте умот на познатиот фубалер

ECA

Младата фудбалска ѕвезда Натан Аке, се појави со секси девојката, а сетските медиуми веднаш истражија која е таа и со што се занимава.

Нејзниното име е Кајли Раман, а работи како бизнисменка со накит.

Медиумите пишуваат дека Кајли има совршено тело, а тоа се должи на нејзината исхрана, бидејќи е веган.

– Заедно шетаме, се забавуваме, многу често во наше друштво е и нашето куче. Вечераме на различни места, гледаме филмови или подготвуваме вкусен домашен оброк – рече Раман за Sports World Magazine.

Loading...

Related posts