ЦРНА ХРОНИКА

(ФОТО) Една од најзгодните девојки на Инстаграм, загина на мотор!

ECA

Олга, под Инстаграм името Monika9422 беше фризерка и модел за долен веш и костими за капење, па неретко позира на својот мотор.Секси девојката од Инстаграм позната под надимакот Бајкерка Бејби, загина во тешка сообраќајка. Оваа екстра згодна девојка стана славна на социјалните мрежи благодарение на акробациите кои ги изведува на мотор, и истовремено премногу оскудно облечена.Олга Пронина (40) со својот ризичен маневр, заработила повеќе од 160.000 обожаватели. На Инстаграм постави снимка од лудо возење на својот BMW S 100 RR, каде при неверојатна брзина испрати бакнежи на своите обожаватели.

Олга настрада кога нејзиниот мотор излета од патот, удри во заштитната ограда и буквално се преполовил, соопштија од руската полиција.

Олга под Инстаграмот со име Моnika9422 беше  фризерка и модел за долен веш, и костим за капење, па неретко позираше на својот мотор.

„Мојот мотор ми дава сјај во очите, го сакам затоа што ми ги простува сите мои глупости, ми ја спасил главата илјадници пати, фала што никогаш не ме изневери, фала на помошта да ги заборавам своите проблеми, фала за ветерот во образите, и неверојатното возбудување кое лебди во воздухот, фала за неверојатниот адреналин.

„Знам дека не сум единствената која е заљубена во својот метален кое“, напиша секси Олга. Зад неа остави 16 годишна ќеркичка.

извор: репортер.мк

Loading...

Related posts