ЖИВОТ

(ФОТО) Елена Ристеска позира покрај базен во Турција, а еве и со кого!

ECA

Популарната пејачка Елена Ристеска ужива во убавините на Турција.

Уште не е познато дали таму е работно или на одмор, но она што е јасно е дека е во супер друштво.

Заедно со нејзиниот стилист Даниел Николовски позираа покрај базен, а фотографијата стана хит на друштвените мрежи. извор:скопје24

Loading...

Related posts