ЗАБАВА

(ФОТО) Ева Заева во едно од најжешките изданија досега

ECA
Погледнете го ова секси издание на Ева

Струмичанката Ева Заева објави фотографија на Инстаграм на која носи прекрасен костим за капење. Станува збор за едноделен модел инспириран од 70-тите години на минатиот век и од техниката на рачното плетење. Моделот изгледа уникатно и зрачи со својата елеганција и бохемија, а Ева во него изгледа како некој вистински топ модел.

извор: репортер

Loading...

Related posts