vesti24.mk
ЗАБАВА

(ФОТО) Ги запрепасти сите: Марија Шерифовиќ целосно гола во прегратка на набилдан маж

ECA
Пејачката Марија Шерифовиќ искрено призна на јавноста дека е дел од ЛГБТ популацијата, а од тогаш никогаш не е снимена со партнерка. Меѓутоа никој не се надеваше дека ќе биде фатена во интимна прегратка со маж.

Имено Марија е целосно гола фатена во прегратка на исто така гол маж и со таа постапка ја изненади јавноста.

Сепак во прашање е само најава за песната „Тоа не е љубов“ кој ќе може да се слушне од 9 март.

Loading...

Related posts