vesti24.mk
ЗАБАВА

Фото: Го фотографирале „синот на Путин“ во градски превоз и не можеле да си поверуваат на очите

ECA
Овие денови на друштвените мрежи се шири фотографија од момче фотографирано во градски превоз во Русија, кое со својот изглед неверојатно потсетува на Владимир Путин. Некои дури и помислиле дека ова е него син.

Момчето кое замислено гледа додека се вози стана главна тема на хумористични сајтови ширум светот.

Дали вас ве потсетува на Путин?

Loading...

Related posts