vesti24.mk
ЗАБАВА

(ФОТО) Голите гради во прв план: Ќерката на познатиот пејач без градник ги распамети мажите!

ECA

Таа важи за една од најзгодните млади дами во Србија и е ќерка на познатиот пејач Милан Топаловиќ Топалко.

Хелена отсекогаш привлекувала внимание, пред се поради убавината, а потоа и по бројните партнери со кои беше во врска. Овој пат секси Хелена ги воодушеви своите следбеници од посилниот пол со фотографии на кои очигледно не носи градник.

Таа позираше во фустан со ултра отворено деколте во кое градите дојдоа во прв план.

извор:вистина.мк

Loading...

Related posts