ЗАБАВА

ФОТО: Ибраими се поднови со “ѕвер“ вреден 150.000 евра, погледнете ја регистрацијата

ECA
Напаѓачот на Астана и репрезентативец на Македонија, се поднови со нов и атрактивен автомобил. Агим Ибраими од пред неколку денови се поднови со Јагуар, чија вредност изнесува околу 150.000 евра, пишува Македонски спорт.

Интересено е тоа што регистрацијата на Јагуарот е тетовска и тоа со бр. 10, ако нулите не ги сметаме.

извор: курир

Loading...

Related posts