vesti24.mk
ЖИВОТЕН СТИЛ ЗАБАВА

Фото: Карлеуша во „леопардско бикини“има „проблем “ со облините

ECA

Српската пејачка Јелена Карлеуша повторно „ги запали“ социјалните мрежи.

Популарната Џеј Кеј објави неколку фотографии кои предизвикаа вистински хаос кај нејзините фанови на интернет.

Карлеуша облечена во минијатурно бикини со принт на леопард безуспешно се обиде да ги покрие своите раскошни облини.

Loading...

Related posts