vesti24.mk
ЗАБАВА

Фото: Катарина Ивановска покажа од кого ја наследила убавината

ECA

Нејзината убавина веќе години наназад ја вивна во светската модна индустрија, неодамна стана и мајка, а сега покажа од кого ја наследила убавината. Ова е мајката на Катарина Ивановска.

Loading...

Related posts