ЗАБАВА

ФОТО: Маријана во најжешкото издание до сега

ECA
Марјана Станојковска нема фотографија на која не зрачи со сексапил.

Но, последните во низата на нејзиниот Фејсбук профил ги оставија без здив нејзините обожаватели.

Марјана позира во жолт фустан со шлиц до препони, во кој нејзините нозе доаѓаат до израз.

извор: засе

Loading...

Related posts