vesti24.mk
ЗАБАВА

(ФОТО) Милена Антовска со најжешкиот труднички фустан досега

ECA

Милена Антовска иако ситно брои до породувањето сепак се уште редовно ја гледаме на ТВ екраните.

Таа блеска во текот на целата бременост и постојано се појавува во нови соодветни стајлинзи.

Деновиве водителката се појави во црвено-бело фустанче кое го истакна нејзиното стомаче, но и долгите нозе. Фановите коментираа дека таа зрачи со сексапил дури и ви поодминатата бременост.

Loading...

Related posts