ЗАБАВА

(ФОТО) Облекла бел фустан, но поради еден детал сите бегаат од неа

ECA
Летните жештини ги натераа повеќето девојки да се облекуваат полежерно, што е вистински празник за машките очи.

Меѓутоа и тие знаат да погрешат во модниот избор и тоа многу.

Како што може да видите, белиот фустан има цветен дезен кој е сместен на погрешно место, бидејќи на сите им изгледало како жената да извршила нужда, па бегале од неа.

извор: репортер

 

 

Loading...

Related posts