ЗАБАВА

(ФОТО) Рада Манојловиќ се соблече во танга, па објасни зошто има најдобар задник во цел „Гранд“

ECA
И понатаму најзгодната меѓу жените во „Гранд“ на базен покажа зошто со години наназад ја носи оваа титула. И нема намера да се одрекне од истата.Со години наназад таа важи за најзгодната меѓу пејачките, а секоја година со жешки фотки покрај базенот ја оправдува оваа титула.Така беше и вчера кога Рада во жешки пози го покажа секој дел од телото, додка фраерите кои и биле во близина, буквално се препотувале!

Рада на базенот стигна со својот „Range Rover“, со широка насмевка, но и лесен фустан под кој немаше градник, па во самиот старт ја распламна фантазијата на сите околу себе.

извор:репортер

Loading...

Related posts